آرشیو اخبار آرشیو اخبار
خروجی خبرخوان خروجی خبرخوان اخبار
جستجو برای      

 

آمار بازدید

  • تعداد کل بازدید: 215577
  • تعداد بازدید از این صفحه: 646290
  • تعداد بازدید امروز: 12
  • تعداد کاربر آنلاین: 3

 

اخبار اصلی

بازدید امام جمعه ، دادستان و اعضای شورای قضایی شهرستان زابل از نمایشگاه دفاع مقدس زندان این شهرستان

 

بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم طباطبایی امام جمعه شهرستان زابل به همراه موسی نوری دادستان و اعضای شورای قضایی این شهرستان از نمایشگاه دفاع مقدس زندان زابل بازدید کردند .


بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم طباطبایی امام جمعه شهرستان زابل به همراه موسی نوری دادستان و اعضای شورای قضایی این شهرستان از نمایشگاه دفاع مقدس زندان زابل بازدید کردند .
حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی امام جمعه شهرستان زابل در بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس زندان این شهرستان با قدر دانی از همت و تلاش مسئولان و مددجویان زندان زابل جهت برپایی نمایشگاه دفاع مقدس یادآور شد: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس از واجب واجبات است و برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در زندان زابل نشانگر پاسداشت ارزشهای اسلامی و جهاد و نهادینه شدن تفکر جهادی و بسیجی در میان مسئولان و مددجویان زندان زابل می باشد .
امام جمعه شهرستان زابل در ادامه از کانون اصلاح و تربیت زندان زابل نیز بازدید کرد و با قدر دانی از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته در راستای بازسازی کانون اصلاح و تربیت زندان زابل گفت: توسعه و ایجاد و گسترش آموزش های فنی و حرفه ای ، فرهنگی و عقیدتی نقش بسزایی در جلوگیری از بازگشت مجدد مددجویان به زندان را دارد و لازم است در این راستا آموزش های مختلف فرهنگی و مذهبی در زندانها گسترش یابد .
 غلامرضا مهویدی ریاست زندان زابل نیز در این بازدید ضمن بیان گزارش عملکرد و تشریح برخی از اقدامات صورت گرفته خاطرنشان کرد: زنجیره اصلاح و تربیت مددجویان در زندانها میبایست با حمایت و پشتیبانی سایر مسئولان و نهادها از جمله نهادهای حمایتی تداوم و استمرار در جامعه یابد .

 

دانلود فایل

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 گروه: اخبار اصلی   تعداد بازدید: 765   تاریخ خبر: 13:22:20 1392/07/08   

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن پیام

اخبار مرتبط:
  برگزاری دوره آشنایی با اندیشه های اخلاقی اسلام در زندان ایرانشهر
  برگزاری اردوی یک روزه تفریحی ویژه پرسنل وظیفه اداره زندان سراوان
  جلسه پرسش وپاسخ مددجویان زندان مرکزی زاهدان
  بازدید معاون قضایی ، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستري استان از اجرای دوره های طرح امید در زندان و کانون اصلاح و تربیت زاهدان
  ارتقای همکاری فرهنگی و اجتماعی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با اداره کل زندانهای استان
  تفکر جهادی و عشق به خدمت به مردم لازمه شغل زندانبانی است.
  افزایش دوره های آموزشی رشته های فنی و حرفه ای مولد در زندانهای استان صورت می گیرد
  انقلاب اسلامی مردم ایران تبدیل به الگوی جنبش های بیداری اسلامی در منطقه گردیده است