آرشیو اخبار آرشیو اخبار
خروجی خبرخوان خروجی خبرخوان اخبار
جستجو برای      

 

آمار بازدید

  • تعداد کل بازدید: 304097
  • تعداد بازدید از این صفحه: 1014648
  • تعداد بازدید امروز: 20
  • تعداد کاربر آنلاین: 1

 

اخبار اصلی

بازدید امام جمعه ، دادستان و اعضای شورای قضایی شهرستان زابل از نمایشگاه دفاع مقدس زندان این شهرستان

 

بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم طباطبایی امام جمعه شهرستان زابل به همراه موسی نوری دادستان و اعضای شورای قضایی این شهرستان از نمایشگاه دفاع مقدس زندان زابل بازدید کردند .


بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم طباطبایی امام جمعه شهرستان زابل به همراه موسی نوری دادستان و اعضای شورای قضایی این شهرستان از نمایشگاه دفاع مقدس زندان زابل بازدید کردند .
حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی امام جمعه شهرستان زابل در بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس زندان این شهرستان با قدر دانی از همت و تلاش مسئولان و مددجویان زندان زابل جهت برپایی نمایشگاه دفاع مقدس یادآور شد: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس از واجب واجبات است و برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در زندان زابل نشانگر پاسداشت ارزشهای اسلامی و جهاد و نهادینه شدن تفکر جهادی و بسیجی در میان مسئولان و مددجویان زندان زابل می باشد .
امام جمعه شهرستان زابل در ادامه از کانون اصلاح و تربیت زندان زابل نیز بازدید کرد و با قدر دانی از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته در راستای بازسازی کانون اصلاح و تربیت زندان زابل گفت: توسعه و ایجاد و گسترش آموزش های فنی و حرفه ای ، فرهنگی و عقیدتی نقش بسزایی در جلوگیری از بازگشت مجدد مددجویان به زندان را دارد و لازم است در این راستا آموزش های مختلف فرهنگی و مذهبی در زندانها گسترش یابد .
 غلامرضا مهویدی ریاست زندان زابل نیز در این بازدید ضمن بیان گزارش عملکرد و تشریح برخی از اقدامات صورت گرفته خاطرنشان کرد: زنجیره اصلاح و تربیت مددجویان در زندانها میبایست با حمایت و پشتیبانی سایر مسئولان و نهادها از جمله نهادهای حمایتی تداوم و استمرار در جامعه یابد .

 

دانلود فایل

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 گروه: اخبار اصلی   تعداد بازدید: 1171   تاریخ خبر: 13:22:20 1392/07/08   

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن پیام

اخبار مرتبط:
  اداره کل زندانهای استان میزبان زائران پاکستانی اربعین حسینی
  مسابقه دوی استقامت بسیجیان زندانهای استان
  برگزاری جلسه شورای طبقه بندی وکاهش جمعیت کیفری در زندان چابهار
  بازدید مدیرکل بهداشت و درمان سازمان از زندان چابهار
  بازدید معاون قضایی ، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستري استان از اجرای دوره های طرح امید در زندان و کانون اصلاح و تربیت زاهدان
  ارتقای همکاری فرهنگی و اجتماعی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با اداره کل زندانهای استان
  تفکر جهادی و عشق به خدمت به مردم لازمه شغل زندانبانی است.
  افزایش دوره های آموزشی رشته های فنی و حرفه ای مولد در زندانهای استان صورت می گیرد